ÁLLÁS - Kommunikációs munkatársat keresünk!

Keressük új kommunikációs munkatársunkat a Bálint Ház csapatába!

Esemenyek Cover

Kit keresünk?

Kommunikációban dolgozol? Van már legalább 1-3 év szakmai tapasztalatod? Érdekel a civil szervezetek világa, nyitott vagy, rugalmas és tudsz angolul? Szeretnél egy nyüzsgő csapatban dolgozni?

Téged keresünk, ha szeretsz vizuális vagy írott tartalmat gyártani különböző online felületeken, kreatív vagy, de azért a rutinmunkák sem hervasztanak le.

Mik lesznek a feladataid?

  • Kommunikációs és fundraising kampányokban részvétel – kreatív és adminisztratív tervezés, alvállalkozók brief-elése, folyamataik végigvitele, hirdetési folyamat megtervezése, lebonyolítása, utókommunikáció
  • Napi események kommunikációja
  • Weboldal kezelése, szerkesztői feladatok
  • Hírlevelek írása, hírlevélküldő szoftverben való beszerkesztése, CRM rendszerben való kiküldése
  • Kreatív szövegírás és tartalom tervezés – megvalósítás, gyártás
  • Esetenként képszerkesztés
  • Esetenként eseményeken való részvétel, élő ill. utókommunikáció.

Kik vagyunk mi?

A Bálint Ház egy sokszínű, pozitív identitású, mindenki számára elérhető, magabiztos és önfenntartó közösségi ház, ami aktívan hozzájárul egy szolidáris magyar társadalom felépítéséhez és hídként szolgál a magyar zsidóság és minden nyitottan gondolkodó és aktívan cselekvő közösség között, izgalmas teret kínálva tanulásra, szórakozásra, a világ megjobbítására, az európai zsidóság újra definiálására.

Amit kínálunk:

Inspiráló, intelligens, barátságos és összetartó csapat
Bővítheted a tudásod mind a kommunikációs szakma, mind a zsidóság közösségének megismerése tekintetében
Belvárosi iroda, közel az Andrássy úthoz
Heti egy nap, havi 6 nap home-office, Rugalmas munkaidő
Kutyabarát iroda
Magánegészségügyi szolgáltatás
Szép kártya

Ha érdekel ez a lehetőség kérjük, jelentkezz önéletrajzzal és egy rövid levéllel arról, hogy miért szeretnél a Bálint Házban dolgozni.  Az elbírálás folyamatos.

allas@balinthaz.hu